$3.25 Multi-licenses $2.92

0 sold

Item description

This lesson focuses on comparison shopping and the comparison of varying price points. Students will utilize the provided panera bread menu. They will be asked questions pertaining to which item costs more or less. They will need to determine least and most expensive items in the scene. Students will review and interpret the provided scene, and determine the solution to the given question. This lesson requires no prep work, and is ready to go for your learners!