$3.25 Multi-licenses $2.92

Item description

Ready to go and requiring no prep, this intial lesson will focus on identifying varying item’s prices, found on the panera bread menu. Students will scan the scene, and determine the price for the specified item. This will also support the students skillset for reading and interpreting menus.